Previous
 • KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi

  KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi

 • İstanbul Kalkınma Ajansı’nın Proje Faaliyet Alanını Ziyareti

  İstanbul Kalkınma Ajansı’nın Proje Faaliyet Alanını Ziyareti

 • Misyonumuz & Vizyonumuz

  Misyonumuz & Vizyonumuz

 • İlginizi Çekebilecek Yazılarımız

 • Seramik Atölyesi

  Seramik Atölyesi

 • Müzik Atölyesi

  Müzik Atölyesi

 • Mum Atölyesi

  Mum Atölyesi

Next

Silivri Denetimli Serbestlik Müdürlüğü

İstanbul’daki Denetimli Serbestlik Müdürlükleri içerisinde yoğunluğu diğerlerine nazaran daha az olan Denetimli Serbestlik Müdürlüğüdür. Hedef grubun %10’una hizmet vermektedir. Proje kapsamında müdürlük içinde Mum, Ebru atölyelerinin, spor salonunun, girişimcilik ofisinin, seminer salonun kurulması, hizmete açılması ve faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumludur.

Paylaşın

İstanbul Anadolu Denetimli Serbestlik Müdürlüğü

İstanbul’daki Denetimli Serbestlik Müdürlükleri içerisinde yoğunluğu 3. sırada olan Denetimli Serbestlik Müdürlüğüdür. Hedef grubun %25’ine hizmet vermektedir. Proje kapsamında müdürlük içinde mum, ebru, müzik atölyelerinin, spor salonunun, girişimcilik ofisinin, seminer salonun kurulması, hizmete açılması ve faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumludur.

Paylaşın

İstanbul Denetimli Serbestlik Müdürlüğü

İstanbul’daki Denetimli Serbestlik Müdürlükleri içerisinde yoğunluğu 2. sırada olan Denetimli Serbestlik Müdürlüğüdür. Hedef grubun %30’una hizmet vermektedir. Proje kapsamında müdürlük içinde seramik, cam, mum, ebru, müzik atölyelerinin, spor salonunun, girişimcilik ofisinin, seminer salonun kurulması, hizmete açılması ve faaliyetlerinin yürütülmesinden sorumludur.

Paylaşın

İstanbul Aydın Üniversitesi

Sanat ve Girişimcilik Merkezlerinde görevlendirilen uzman personelin Yaşam ve Kariyer Koçluğu eğitimlerini hazırlamak ve vermekten sorumludur. Eğitimler için İstanbul Aydın Üniversitesi Florya Kampüsündeki salonlar kullanılacaktır. Projenin değerlendirilmesinde kullanılacak öntest-sontesti geliştirecek ve değerlendirecektir. Proje süresi boyunca Sanat ve Girişimcilik Merkezlerinde çalışan eğitimli uzman personelle projenin bilimsel takibini, bitiminde ise sonuç raporu yazımını sağlayacaktır.

Paylaşın

İstanbul Valiliği

İstanbul Valiliği Projenin ortağıdır. İstanbul Valiliği kentin en üst mülki idaresidir. Proje Danışma Kurulunda bir üye ile temsil edilecektir. İstanbul’daki Denetimli Serbestlik Müdürlükleriyle işbirliği yaparak Sanat ve Girişimcilik Projesinin tanıtım, web sitesi, sergi ve lansman faaliyetlerine destek verecektir.

Paylaşın